Ką kiekvienas Zodiako ženklas privalo atlikti iki vasaros pabaigos

Sakote vasara buvo per trumpa? Neskubėkite jos užbaigti, jūsų Zodiako ženklas kalba už jus ir sako, kad vasara negali baigtis, kol neištaisysite pridarytų klaidų ir maksimaliai neišnaudosite naujų potyrių.

Sudalyvaukite dar viename pasilinksminime!

Žemiau išvardinti Zodiako ženklai prieš rugsėjį turi atrasti jėgų dar vienam vakarėliui. Vakarėlis namuose, klube, bare, paplūdimyje – kas žino? Tai tikrai priklauso tik nuo jūsų! Tarp visų kitų Zodiako ženklų, didelėje socialinėje aplinkoje sužibėsite ryškiausiai.

Liūtas

Saulė nepaliks Liūto iki rugpjūčio 22 d., tačiau tai nesutrukdys jums jaustis geriausiai. Merkurijus yra bendravimo planeta ir mes visi žinome, kad tuo metu, kai jis retrogradinis, jūsų prigimtinė dovana – būti vakarėlių siela. Dabar galite nevaržomai parodyti tikrąjį save, po vasarą ištikusių sunkumų dabar aplinkiniai supras, kad Liūtai neabejotinai komunikabiliausi ir linksmiausi jų pažįstami žmonės. Mėnesio pabaigoje, baigiantis vasaros sezonui jausitės laimingesni ir pailsėję, todėl dėmesį, kurio įprastai sulaukiate patys – skirkite aplinkiniams.

Mergelė

Tai didžiulis mėnuo jums ir ne tik todėl, kad Mergelės sezonas prasideda 23 d. Iki rugsėjo 1-osios visas būrys planetų atsidurs Mergelėje, todėl jums atsiveria milijonai galimybių. Kai tos planetos jūsų kampe, jums bus beveik neįmanoma nežibėti. Tiesą sakant, jums turi rūpėti tik tai, kad savo spindėjimu per daug neužgožtumėte aplinkinių. Aplink jus gali suktis daug pavydžių žmonių, kuriems nepatiks jus supanti sėkmė – jie gali kelti pavojų jūsų pomėgiams ir romantiškiems santykiams. Visgi, energijos turėsite daug, todėl bus sunku ją suvaldyti nepasilinksminus.

Šaulys

Visus metus dėjote pastangas į savo ateities vizijas, ši vasara jus dar labiau išsekino. Šaulys yra vienas iš labiausiai kompanijas mėgstančių Zodiako ženklų, pakvietimus į vakarėlį jūs visada priimate, todėl pakvietimo sulaukę greitu metu – jo neatsisakykite. Pasisemsite energijos iš didelio socialinio susibūrimo. Šaulius traukia asmenybės, kurios gali juos nustebinti arba išmokyti ko nors naujo. Jeigu pavyks vakarėlyje rasti tokį žmogų, jie ne tik praskraidins jūsų nuotaiką. Po nuoširdaus pokalbio rasite lengviausią kelią pasiekti tai, ko jau ilgai norite. Šauliai palaiko bet kokią iniciatyvą, nes supranta, kad iš to visada gali sulaukti naudos sau.

Žuvys

Žuvytės, šį rugpjūtį esate įdomioje emocinėje situacijoje – nerimas dėl artėjančio rudens jus vargino visą vasarą. Jūs esate psichiškai intuityviausias ženklas. Tačiau bet kokį nuovargį, kurį jaučiate, galite užmiršti vakarėlio įkarštyje. Visi žinome, kad žuvims ypatingai patinka dėmesys, kuo daugiau akių ir pagyrų krypsta į jus, tuo geriau jūs jaučiatės. Ši vasara gal ir nebuvo geriausias jūsų metas, netrūko dvasinių išbandymų. Dvejonės dėl to, kas laukia rudenį išvargino jūsų sielą. Todėl geriausias vitaminas – galingas vakarėlis. Šiuo atveju nelaukite pakvietimo, surenkite pobūvį patys! Jame pasijusite labiausiai atsipalaidavę, turėsite nerūpestingiausią laiką, o svarbiausia sulauksite dėmesio, kuris užpildys tuštumą sieloje.

Išliekite visas per vasarą sukauptas jėgas

Šie du ženklai labiausiai nukentėjo nuo liepos mėnesio užtemimo sezono. Laimei, rugpjūtis suteikia jums visas galimybes gyventi aktyviau ir smagiau! Iki vasaros pabaigos turite „ištaškyti“ visas savo jėgas. Tai reiškia, kad dabar maksimaliai išnaudosite laiką, tik taip galėsite palikti visus nesklandumus už nugaros. Galvojate kokia veikla turėtumėte užsiimti? Tai gali būti prisijungimas prie sporto komandos, maratonas, šuolis parašiutu. Kad ir ką pasirinktumėte – stenkitės į tai įtraukti kuo daugiau ekstremalumo. 

Vėžys

Gali būti, kad tai, kas sukėlė sumaištį jūsų asmeniniame gyvenime, kilo dėl nesusikalbėjimo. Tačiau nesusikalbėjimo sezonas baigėsi Merkurijui pasisukus tiesiai į Liūtą. Dabar laikas pasinaudoti rugpjūčio mėnesio dovanomis savo ženklui: grįžimas į stiprią socialinę formą, postūmis išspręsti neseniai patirtas psichologines žaizdas ir pažadas, kad su tuo, ką išgyvenote – galėsite sukurti entuziastingą vasaros pabaigą. Griebkite savo tikriausius, ištikimiausius draugus ir būkite kūrybingi su savaitgalio planu, kuris padės atsisveikinti su vasaros dramomis.

Ožiaragis

Tikėtina, kad jūsų karjeros srityje įvyko tam tikrų pokyčių – galbūt ieškote naujo darbo, o gal jau gavote naujų pareigų! Kad ir kokia kryptimi ėjote – pavargote. Mergelės sezonas gali padėti jums susitvarkyti su jau ilgai kamuojančiomis mintimis. Per ilgai buvote susikoncentravę į tikslą, dabar tinkamas laikas tai pakeisti. Iki vasaros pabaigos turite padaryti ką nors beprotiško – šuolis su guma nuo aukščiausio pastato, aplankymas naktiniame klube ir šokiai iki paryčių? Geriausiai pasirinkti galite tik jūs! Nuo 15 iki 29 d. turite puikią galimybę susisiekti su draugais arba dalyvauti bet kokioje mėgstamoje veikloje, kurią šią vasarą tikrai ignoravote.

Praleiskite dar vieną popietę artimiausių draugų būryje

Šie ženklai rugpjūtį labai įvertins žmonių svarbą. Pažvelkite į santykius, kuriuos užmezgėte šią vasarą ar praėjusiais metais – dalyvaukite susibūrime arba patys sukurkite vakarą, kuriame iki paryčių netils asmeniniai pokalbiai artimiausių draugų rate.

Jautis

Didžiausia šio Zodiako ženklo stiprybė – pinigai ir sėkmė finansų srityje. Panašu, kad per daug susikoncentravę į finansus šią vasarą pamiršote save. Jei dabar nieko nekeisite, rugsėjį pasitiksite dar labiau išsekę ir užstrigę monotonijoje. Mergelės sezonas artėja prie jūsų banko sąskaitos, o tai reiškia, kad dabar pats tinkamiausias laikas išleisti savo „juodosios dienos“ fondą. Na, bent jau minimalią jo dalį. Ekstremalios pramogos rugpjūčio pabaigoje jūsų nežavės, geriausiai jausitės laiką leisdami draugų kompanijoje. Mėnesio vidurys paskatins jus būti socialesniais nei įprastai. Jei per daug sunku atsiplėšti nuo darbo – suorganizuokite išvyką su kolegomis, veikla neturi būti prašmatni, svarbu, kad smagumas būtų garantuotas. 

Skorpionas

Skorpionai vasarą praleido derindami savo asmeninius siekius su kitų žmonių interesais, todėl jau pavargote klausytis kitų žmonių nurodymų. Liepos mėnesį namų ir šeimos reikalai tapo audringi, todėl dabar atidėkite juos į šoną – vėlesniam laikui. Prieš priimdami viską keičiančius sprendimus – apgalvokite jų pasekmes, tačiau to padaryti vieniems nepavyks. Dabar tinkamiausias laikas įsivertinti savo draugus, jums gali kilti noras peržiūrėti iki šiol buvusius savo gyvenimo įvykius ir taisyti klaidas, kad išvengtumėte nesusipratimų ateityje. Rekomenduojama šiuos veiksmus atlikti kuo greičiau, supratę, kas tikrieji jūsų draugai – organizuokite pietus ar vakarienę su jais, matydami jūsų gyvenimą iš kitos perspektyvos jie duos naudingų patarimų.

Vandenis

Vandenių mąstysena įprastai lenkia jų amžių, aplinkiniams atrodo, kad jums labiau rūpi darbas nei artimi žmonės, bet tai nėra tiesa – jūs vertinate socialinį kontaktą. Atrodo, kad šią vasarą ir patys tai pamiršote, nes per daug susitelkėte į karjerą. Kai kalba eina apie jūsų siekius, esate intuityvūs ir linkę rizikuoti. Dabar tinkamas laikas pasinaudoti šiomis savybėmis. Rugpjūčio mėnesio viduryje jūsų ženklą užtemdžiusi pilnatis reiškia emocinės kelionės, kurioje jau ilgą laiką buvote įstrigę, pabaigą. Iš rutinos jus ištrauks intensyvusis Mergelės sezonas. Jūsų ženklo atstovai yra žinomi dėl savo socialumo, todėl tinkamiausias būdas užbaigti šią vasarą yra vakarėlis, pobūvis, susirinkimas ar bet kokio kito tipo vakaras drauge su bendruomene, draugais ar artimiausiais. Metas įrodyti, kad karjera jums nėra svarbesnė už draugystę!

Padarykite tai, ko dar niekada nedarėte

Žemiau išvardinti Zodiako ženklai šią vasarą buvo komunikacijos guru. Jeigu kitiems iki vasaros pabaigos dar reikia pasitempti socialinėje srityje – jūs buvote pakankamai bendraujantys. Plaukimas baidarėmis, apsilankymas festivalyje, atostogos pajūryje su draugais – tapo savitomis veiklomis, todėl atėjo laikas padaryti, ką nors dėl savęs. Kodėl neišbandžius naujų dalykų ir neišmatavus savo galimybių ribų?

Svarstyklės

Svarstyklės nesistengia įteigti savo tiesos per prievartą, bendraudami su kitais naudojatės savo komunikaciniais gebėjimais, kurie priverčia aplinkinius patikėti šviesesniu rytojumi. Šią vasarą jums buvo svarbu praskaidrinti kito nuotaiką, todėl daug laiko praleidote su artimaisiais. Panašu, jog taip pamiršote save. Jūsų asmeninis liūdesys artėjant vasaros pabaigai veržiasi per kraštus, stengdamiesi nuslėpti tai nuo aplinkinių – darote sau meškos paslaugą. Visą sukauptą negatyvą reikia paleisti, o tai turite padaryti išbandydami naują, dar neatrastą veiklą. Skrydis parasparniu, šaudymas iš ginklo šaudykloje, o gal pirmosios tatuiruotės pasidarymas – svarbu, kad to darę dar nebūtumėte.

Avinas

Avino ženklo žmonės šią vasarą buvo energingi. Iš prigimties esate mėgstantys bendrauti, tačiau dažnai tam, kad gautumėte kitų dėmesio, esate pasiryžę padaryti bet ką. Vadovaujantis šiuo požiūriu vasarą skubėjote atlikti veiksmus prieš juos apmąstydami, neleidote įvykiams plėtotis sava vaga. Tam, kad patenkintumėte savo poreikį būti fiziškai ir visuomeniškai aktyviais, koncentravotės į didelį būrį žmonių. Tokiu elgesiu galėjote nuvilti savo artimiausius draugus. Aštriu liežuviu galėjote sudeginti širdyje laikytus svarbius tiltus. Rugpjūčio mėnesio viduryje pasirodžiusi pilnatis galėjo užtemdyti Avinų sąmonę, tačiau pilnačiai pasitraukus privalote praregėti naujomis spalvomis. Veikla, kuria turėtumėte užbaigti šią vasarą, turėtų būti susijusi su vertybių ieškojimu, savo sielos suvokimu, aplinkos įvertinimu. Gal būt tinkamas laikas išbandyti meditaciją?

Dvyniai

Šią vasarą ypatingai aktyvi buvo Dvynių veiklioji pusė, nenorėjote nuobodžiauti, todėl iš vasaros siekėte gauti įvairiausių patirčių. Jums pavyko, daug laiko praleidote su draugais, aplinkiniai įsimylėjo jūsų humoro jausmą, šmaikštumą ir vertino tai, kad esate puikūs pašnekovai. Iš prigimties esate geri mokytojai, mėgstate šviesti aplinkinius įvairiausiomis temomis. Atrodo per šiltąjį sezoną tik išlavinote savo komunikacinius gebėjimus ir dabar sustoti nesinori. Tačiau artėjantis Mergelės sezonas iš jūsų reikalaus pokalbio su savimi. Tam, kad ir toliau galėtumėte būti mokytojais, kurie šviečia aplinkinius – turite patys ko nors išmokti. Žinios neateina savaime, todėl jums reikėtų išbandyti ką nors naujo: nebandyta sporto rūšis, registraciją į užsienio kalbos kursus, o galbūt paprasčiausi vairuotojo pažymėjimo kursai?

Nėra komentarų

Palikite komentarą