Jūsų geriausias draugas pagal Zodiako ženklą

Rasti geriausią draugą yra sudėtinga. Dažnai žmonės laiką leidžia su didelėmis draugų kompanijomis, tačiau taip ir neranda vieno vienintelio draugo, kuris papildytų visus jų trūkumus. Nereikia nusiminti, jei žvaigždės gali padėti surasti tikrąją meilę, kodėl gi nepasidomėjus astrologija ir renkantis kompanioną draugystei?

Avinas ir Svarstyklės

Avinas yra įnirtingas asmuo, kuris klesti partnerystėje, yra dinamiškas, linksmas ir aistringas. Šio ženklo atsvotai yra valdomi Marso – veiksmo, energijos ir aistros planetos. Todėl į kiekvieną gyvenimo aspektą jie žiūri su pasitikėjimu. Jei gimėte Avino astrologiniame ženkle, geriausiai sutampate su Svarstyklėmis.  Priešingybės traukia, todėl šioje draugystėje jūs abu puikiai derate.

Avinas parodo Svarstyklėms, kaip būti savarankiškesnėms. Tuo tarpu Svarstyklės padeda Avinams surasti labai reikalingą pusiausvyrą, šio ženklo atstovų gyvenimas dažnai keičiasi, todėl Svarstyklių siūloma pagalba ir patarimai – jums į naudą.

Two sisters hugging on summer vacation on the beach, they are a hat, sea, lifestyle

Ožiaragis ir Vandenis

Ožiaragiams dažniausiai rūpi tik darbas, tačiau tiesa ta, kad jie atsidavę ir draugystei. Tarp pinigų ir draugų jie dažnai deda lygybės simbolį. Kaip praktiškas ir į sėkmę orientuotas Zodiako ženklas, jūs vertinate ir saugote savo laisvalaikį. Laisvą laiką siekiate praleisti tik su žmonėmis, kurie padės pakelti jūsų gyvenimo kokybę. Kaip ir jus, Vandenį valdo Saturnas – struktūros ir brandos planeta, todėl jūs abu sutariate puikiai. Šioje draugystėje abu suprantate, kiek daug reikia paaukoti dėl sėkmės, tačiau tai darote nekeldami pavojaus aplinkiniams.

Papildoma Urano įtaka Vandeniui suteikia netradicinį pranašumą, kuris Ožiaragius žavi. Iš esmės šie draugai yra panašūs, visgi, Vandenis draugystei prideda šiek tiek dinamiškumo, o Saturno planeta suteikia šiems santykiams struktūriškumo.

Vėžys ir Žuvys

Žuvys nesivelia į trumpalaikius santykius, tiek romantinėje pusėje, tiek draugystės reikaluose. Gerai perpratusios aplinkinius jos supranta, kad į draugus labiausiai tinka Vėžiai. Tarp Vėžių ir Žuvų užsimezga ilgai trunkantis ryšys.

Vėžiai dažniausiai yra mieli ir sentimentalūs. Tai vienas iš labiausiai palaikančių ir globojančių Zodiako ženklų, dėl šių priežasčių būti jų draugu – lengva. Svarbu, kad Vėžiai apsuptų save vienodai empatiškais asmenimis. Žavingos, idealistinės Žuvys tinka jums puikiai, šio Zodiako ženklo atstovai tvirtai stovės šalia jūsų net ištikus bėdai.

Šie jūros vaikai yra svajingos ir jautrios būtybės, todėl jie yra gimę būti draugais. Abu ženklai iš prigimties supranta vienas kitą, bei laikui bėgant išlieka artimi. Šioje draugystėje žmonės žydi, nes jūs abu intuityviai suprantate, ko reikia kitam, kad jis jaustųsi matomas ir girdimas.

Freepik.com nuotr.

Nėra komentarų

Palikite komentarą