Naujienos kino mėgėjams: dokumentikos apie kokaino platintojus ir žurnalistinį tyrimą dėl dingusios moters

Srautinės transliacijos platformos žiūrovams spalio mėnesis išsiskirs kino dokumentikomis apie tikrus nusikaltimus. Tarp jų – istorija apie vieno brangiausių vakarėlių narkotikų – kokaino – krizę filme „Crisis in Cocaine Valley“ ir istorija apie realų moteris dingimą seriale „Att Lösa ett Mord“ („Išspręsti žmogžudystę“). 

Vokietijos kompanijos „Maximus Film“ sukurtame seriale pasakojama apie „Kokaino slėnį“, esantį Peru – šalyje, kuri yra laikoma antrąja didžiausia kokaino gamintoja pasaulyje. „Crisis in Cocaine Valley“ tyrinėjamas Covid-19 pandemijos sukeltų apribojimų poveikis prekybai narkotikais. Filme bus narpliojamos „Kokaino slėnio“ žlugimo priežastys, pasakojama apie vis griežtėjančius įstatymus dėl narkotikų platinimo, parodoma, kad praradę viską platintojai yra pasiryžę bet kam, kad tik sugrįžtų į pelningus laikus.   

Dar viena šio mėnesio naujiena – „Att Lösa ett Mord“ („Išspręsti žmogžudystę“). Dokumentinis serialas pasakoja apie 1992 m. įvykusį moters dingimą: Helena Andersson turėjo grįžti iš Mariestado miesto viešbučio į namus, tačiau jų taip ir nepasiekė. Policija 30 metų nagrinėjo bylą, tačiau jokio proveržio taip ir nepasiekė. Galiausiai žurnalistas Fredrikas Undevikas pradėjo savo asmeninį tyrimą, kuris atskleidė, kad asmuo, 20 metų buvęs pagrindiniu policijos įtariamuoju, negalėjo įvykdyti nusikaltimo. Tyrimo eigoje jis taip pat išsiaiškino, kad policija, vadovaujama slaptos Švedijos grupės SSI, privertė šį asmenį prisipažinti dėl nusikaltimo, kurio jis nepadarė. Kartu su serialo veikėjais aiškintis nusikaltimo detales žiūrovai galės nuo 2022 m. spalio 20 d.  

Pagal tarptautinį bestselerį sukurtas filmas „Last light“ nagrinėja šiuo metu pasaulyje plačiai aptarinėjamą naftos krizę. Filmo siužete pasakojama apie geriausią pasaulyje naftos chemiką Endį Jetsą (vaidina Matthew Fox), kuris iškviečiamas į Artimuosius Rytus tirti šalies naftos atsargų problemą. Filmo eigoje po truputį aiškėja, kad tai, kas iš pradžių atrodė kaip nedidelė verslininkų klaida, greitai virsta didžiule problema, dėl kurios gali ne tik žlugti pasaulio ekonomika, bet ir sparčiai nykti galimybės gauti gyvybiškai svarbių resursų, tokių kaip elektra, transportas, maistas ir vaistai. „Last light“ premjera  – spalio 16 d.  

Tarp kitų kino naujienų – pasakojimas apie karališkąją šeimą seriale „Monarch“, kurio komandą sudaro tokie garsūs aktoriai kaip Susan Sarandon, Anna Friel ir kantri stiliaus dainininkė Tracy Adkins. Jie, įkūnydami pagrindinius veikėjus, melu mėgins išsaugoti savo šeimos palikimą ir tuo pačiu išgarsėti. Šios  muzikinės dramos premjera ką tik įvyko JAV, o „Viaplay“ žiūrovai serialą galės išvysti jau spalio 21 d. 

Nėra komentarų

Palikite komentarą