Buvęs vyras nepalieka ramybėje? Patarimai, kurie padės suvaldyti situaciją

Iširus santykiams ne visada galima atsipalaiduoti ir susitelkti ties nauja pradžia, kitokios rutinos kūrimu ir panašiai. Kartais moterims ramybės neduoda būtent išsiskirti nenorėjęs vyras. Jie siekia susigrąžinti buvusiąją, kartais įkyriai nepalieka ramybėje, skiria įvairias dovanas, užuominas, o kartais susigrąžinti siekia ne itin maloniu elgesiu. Tad, kaip elgtis kai taip nutinka?

Ieškoti pagalbos

Psichologai pataria tokioje situacijoje išlaikyti blaivų protą. Moteris neturėtų prarasti pasitikėjimo savimi ir savo sprendimais. Jei sudėtinga išlikti ramiai, šaltai reaguoti į kito žmogaus emocijas būtina kreiptis pagalbos į specialistus. Psichologai padeda išsikalbėti, susidėlioti mintis, atlaikyti taikomą spaudimą. Svarbiausia, išmokstama kontroliuoti situaciją ir nepadaryti klaidos, dėl kurios tektų gailėtis.

Iškart spręsti problemas

Jei po išsiskyrimo kyla problemų ir buvusi antroji pusė nesilaiko susitarimų ir peržengia ribas būtina šias problemas spręsti iškart. Santykiuose turi būti nubrėžtos ribos, kad nei vienas iš buvusiųjų nesijaustų spaudžiamas į kampą. Ekspertai sako, kad jeigu buvo susitarta po išsiskyrimo nekontaktuoti, nebendrauti, o buvęs vyras vis pasirodo prie namų durų, neduoda privatumo ir panašiai, nebūtina kentėti. Galima įrašyti tokį elgesį ir kreiptis į atitinkamas institucijas, kad teisė į privatumą būtų suteikta.

Kuriant naujus santykius reikia būti atviriems

Turint probleminius santykius su buvusiuoju gali būti sudėtinga užmegzti naujas romantines pažintis. Tačiau jei jau pavyksta kurti gyvenimą su nauju žmogumi, būtina išlikti atviriems ir papasakoti apie situaciją su buvusiuoju. Dažnai pagiežingi, nestabilūs psichiškai buvę vyrai bando trukdyti naujiems moters santykiams. Tačiau atvirai apibrėžus situaciją nauji santykiai bus aiškesni, naujas partneris bus supratingesnis.

Parengta pagal Metro.co.uk informaciją, freepik.com nuotr.

Nėra komentarų

Palikite komentarą