„Kalmaro žaidimo“ režisierius atskleidė, ko galima tikėtis antrajame pasaulį pavergusio serialo sezone

Rugsėjį pasirodęs „Netflix“ serialas „Kalmaro žaidimas“ (Squid Game) žaibiškai tapo absoliučia sensacija. Pietų Korėjos režisieriaus Hwang Dong-hyuk kūrinys tituluojamas populiariausiu visų laikų „Netflix“ serialu, jau pirmąjį mėnesį sumušusiu visus žiūrimumo rekordus.

Serialas jau vadinamas kino pasaulio fenomenu. Milijonai gerbėjų visame pasaulyje šluoja serialo atributiką, bando atkartoti jame matytas scenas ir kelia klausimą – ar sulauksime ir kada sulauksime antrojo sezono?

Tie, kas iki galo pažiūrėjo pirmąjį „Kalmaro žaidimo“ sezoną, turbūt nesunkiai gali pasakyti, jog prielaidų tęsiniui buvo palikta labai akivaizdžių. Kai kurie kritikai teigė, jog jei nebus antrosios dalies, tuomet serialo pabaiga tikrai prasta, mat palikta gerokai per daug neatsakytų klausimų.

Ar sulauksime antrojo sezono?

„Kalmaro žaidimas“ pasakoja apie 456 labai skirtingus žmones, kuriuos vienija vienas dalykas – visi jie turi nepakeliamų skolų ir kitų problemų, kurių nebegali patys išspręsti. Šie žmonės paslaptingos organizacijos atgabenami į nuošalią salą, kur jiems pasiūloma sužaisti 6 vaikiškus žaidimus. Visus juos sėkmingai įveikęs žaidėjas gaus nežmonišką sumą pinigų ir tuo pačiu – naują gyvenimą. Tačiau pralaimėjusiųjų laukia vienintelis kelias – mirtis. Prasideda kruvina, žiauri ir įtampos kupina kova už neregėtus pinigus ir už gyvybę. Makabriška režisieriaus Hwang Dong-hyuk idėja, kuri net dešimtmetį nebuvo įgyvendinta, nes filmų kūrėjai ją atmesdavo kaip pernelyg žiaurią, galiausiai atnešė jam pasaulinę šlovę ir pripažinimą.

Ir nors „Netflix“ oficialiai nepaskelbė, beveik neabejojama, kad dėl milžiniško pasisekimo antrasis sezonas tikrai bus. Maža to, pasigirdo naujienų, kad platforma pastaruoju metu ketina investuoti į daugiau korėjietiškų dramų. Serialo kūrėjas Hwang Dong-hyuk iš pradžių teigė, kad antrojo sezono nebus, bet po pokalbio su „The Sunday Times“ atrodo, kad gerbėjai gali džiūgauti.

Ko tikėtis antrajame sezone?

Neabejojame, kad daugelis iš jūsų jau matėte pirmąjį „Kalmaro žaidimo“ sezoną, tačiau siužeto vingių neatskleisime dėl tų, kurie galbūt dar tik ketina ar nebaigė žiūrėti. Pagrindinis klausimas – kokia galėtų būti antrojo sezono siužetinė linija. Tai labai logiškas klausimas, mat iš žaidime dalyvavusių ryškių ir charizmatiškų veikėjų, kaip jau supratote, gyvas liko tik vienas.

Naujame interviu „The Hollywood Reporter“ Dong-hyuk sakė, kad turi keletą idėjų, kaip galėtų atrodyti antrasis sezonas. Jis atskleidė, kad viena iš idėjų, besisukančių jo galvoje, yra išplėtoti policijos pareigūno Hwang Jun-ho (aktorius Wi Ha-joon) istoriją. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad dėl savo drąsos ir teisingumo jausmo pareigūnas Hwang Jun-ho buvo mylimas žiūrovų herojus, o dėl aktoriaus sportiško kūno sudėjimo ir dailių veido bruožų jis buvo ypač pamėgtas moteriškos auditorijos.

Dėmesio – toliau cituojama interviu ištrauka, kurioje atskleidžiamos kai kurios pirmojo sezono siužeto detalės.
„Norėčiau patyrinėti tą siužetą – kas vyksta tarp tų dviejų brolių (policijos pareigūnas Hwang Jun-ho slapta atvyksta į salą ieškoti dingusio savo brolio. Iš pradžių pareigūnas manė, kad ras brolį tarp žaidėjų, tačiau vėliau paaiškėjo, kad jis – vienas mirtino žaidimo organizatorių). Tada galėčiau įsigilinti į istoriją apie tą kostiumuotą verbuotoją, kuris žaidžia žaidimą su Gi-hun ir duoda jam kortelę pirmoje serijoje. Ir, žinoma, galėtume gilintis į Gi-huno istoriją, kaip jis susitvarkys su žaidimus organizuojančiais žmonėmis“, – interviu kalbėjo Hwang Dong-hyuk.

Taigi, nors kol kas nėra aišku nei kada antrasis sezonas galėtų pasirodyti, nei kokią istoriją išvysime ekranuose, akivaizdu, kad „Kalmaro žaidimo“ gerbėjai dabar turi apsišarvuoti kantrybe ir laukti. Internete jau plinta ir gausybė netikrų antrojo sezono anonsų bei straipsnių, kuriuose neva atskleidžiamos visos detalės apie jį, tačiau tiesa ta, kad nei „Netflix“, nei pats kūrėjas konkrečių atsakymų dar neturi.

Nėra komentarų

Palikite komentarą