Dalykinio stiliaus šukuosenų tendencijos pagal plaukų ekspertę Olgą Wiseman

Dirbančios ofise merginos ir moterys žino kaip svarbu pasirinkti teisingą aprangą norint save tinkamai reprezentuoti. Dalykinis stilius – tai ne tik drabužiai, avalynė, tam tikri aksesuarai. Tai ir saikingas makiažas, ir tvarkingas manikiūras ir, be abejonės, tinkama šukuosena. ,,Tvarkinga plaukų šukuosena padeda koncentruotis į darbo užduotis, nesiblaškyti darbe,’’ – įsitikinusi ilgametė plaukų stilistė, grožio knygos ,,Grožio galia’’ autorė ir salono ,,Greenas’’ įkūrėja Olga Wiseman. Moteris atskleidžia, kad šį sezoną ateina kiek griežtesnis plaukų formavimo stilius, madingos surinktų, fiksuotų plaukų šukuosenos.

Kuodas. Itin madingi laisvo, tekstūrinio stiliaus kuodai apačioje. Žiūrint į tokią šukuoseną, atrodo, kad jai sukurti nereikėjo jokių pastangų, o plaukai atrodo išties puikiai.

Uodega. ,,Tai – viena paprasčiausių, tačiau visada aktuali šukuosena. Galima parodyti plauko ilgį, glotnumą. Norint gražaus rezultato, rekomenduoju naudoti kokybiškas plaukų modeliavimo priemones, kurios suteikia glotnumo,’’ – pataria stilistė.

90-ųjų įvaizdis, apimtis plaukuose. Tai dar viena šio sezono šukuosenų tendencijų, tinkama ir dalykiniam stiliui. Šį sezoną itin aktualiu tampa apimties suteikiantis ,,blow dry’’ plaukų sušukavimas, taip pat sausi šampūnai, pakeliantys plaukus nuo šaknų. Džiovinant ilgus plaukus, jų galus galima sukti į vidų.

Prancūziškas ,,Bob’’, asimetriškas kirpimas. Techniškai gerai atliktas kirpimas visada garantuoja patogumą, stilių. ,,Idealus kirpimas yra toks, kuomet atsižvelgiama į plauko struktūrą, veido formą, bruožus, gyvenimo būdą,’’ – atskleidžia salono ,,Greenas’’ savininkė.

,,Flow dry’’ šukuosena. Tai nechaotiškų garbanų šukuosena, kuomet bangos suvaldomos stilizavimo priemonių pagalba.

Palaidi plaukai. ,,Tinkama dalykinė palaidų plaukų šukuosena – tai tokia, kuomet plaukai guli tvarkingai, yra nuimti nuo veido. Jei plaukai pučiasi, reikėtų naudoti specialias plaukų priežiūros priemones, kurios glotnina plaukus.’’ – teigia moteris ir priduria, kad šį sezoną atkualiu tampa ir sklastymas ant šono.

Ilgų plaukų savininkėms stilistė rekomenduoja ir kasų, įvairių pynimų šukuosenas, kurios asmenybei suteikia individualumo. Moteris atskleidžia, kad dalykiniam stiliui artimi kirpčiukai šiemet vėl madingi. Olga taip pat pataria nepamiršti termo suktukų – naudojant juos, plaukai įgaus daugiau apimties, o garbanos bus suvaldytos: plaukai bus purūs, atrodys tvarkingai.

Kasdieniame plaukų formavime stilistė pataria naudoti kuo mažiau plaukų lako, nes jis džiovina plaukus. Taip pat džiovinant plaukus būtina naudoti apsaugą nuo karščio. ,,Kalbant apie sausus šampūnus, reikia žiūrėti, kad jie neturėtų talko, kuris užkemša galvos odos poras. Sveikesnė talko alternatyva – ryžių krakmolas, jis ir turėtų būti plaukų priemonės sudėtyje,’’ – patarimų negaili ekspertė. Taip pat renkantis plaukų priežiūros priemones, reikia skaityti sudėties etiketes ir žiūrėti, kad gaminyje  būtų kuo mažiau silikonų ir polimerų, kurie neišsivalo iš plauko.

,,Kalbant apie bet kurią šukuoseną, būtina sąlyga – sveiki, gražūs ir švarūs plaukai, galvos oda. Ir tam reikia įdėti pastangų. Nebijokite nukirpti per vasarą išsausėjusius plaukų galiukus, atgaivinti plaukų spalvą. Jei kasdien naudojate daug plaukų stilizavimo priemonių ir jos nėra natūralios sudėties, nepatingėkite karts nuo karto pasidaryti profesionalią plaukų valymo procedūrą, kurią atlieka pažangūs grožio salonai.’’ – pataria Olga Wiseman.

Nėra komentarų

Palikite komentarą