Edgaras Eidėjus: „Su Natalija niekada neliūdna, visada yra ką veikti“

„Liūdna nėra su šita moterimi. Nėra, kad viskas visada būtų vienodai, su ja yra ką veikti…“ – jau šįvakar gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ pasakos dainininkės, verslininkės Natalijos Bunkės sutuoktinis Edgaras Eidėjus.

Šešerius metus kartu skaičiuojantys Natalija ir Edgaras santuokos sukaktį minėjo prieš mėnesį. Nors tai tik antrosios poros vestuvių metinės, jie nepagailėjo nei laiko, nei pinigų – sukaktį atšventė „Stiklių“ restorane – ten pat, kur prieš dvejus metus vyko civilinė santuoka. Artimiausių draugų ir šeimos narių apsuptyje pora dar kartą ištarė įžadus vienas kitam ir apsikeitė atnaujintais vestuviniais žiedais.

Dveji santuokos metai, pasak Natalijos, prabėgo nepastebimai. „Dar labiau vienas kitu pasitikėti, džiaugtis smulkmenomis ir mėgautis gyvenimu…“ – dalykus, kurių išmoko, vardins pora. Pasak jų, poros itin dažnai paskęsta darbo, buities rūpesčiuose, todėl pamiršta, o kartais tiesiog nebemoka pasidžiaugti smulkmenomis, nors tai – labai svarbu.

„Būdami kartu mokame ir patylėti… o tai, kad, įsitaisę ant savo sofučių, veikiame kažką atskirai, manęs nė kiek neerzina…“ – pasakos Natalija. Pora kartu leidžia kone 24 valandas per parą, išskyrus tą laiką, kai Edgaras išvyksta sportuoti. Rimtų pykčių, pasak abiejų, tarp jų nebūna, o smulkūs kivirčai dažniausiai kyla dėl netvarkos, pavyzdžiui, neteisingai sulankstyto rankšluosčio ar ne vietoje padėtų drabužių.

Nėra komentarų

Palikite komentarą