Martynas Kavaliauskas apie artėjantį trisdešimtmetį: nuo šiol stengsiuosi labiau džiaugtis gyvenimu ir tuo, ką darau

Dainininkas Martynas Kavaliauskas artėjančio gimtadienio proga prisiminė pastaruosius metus ir džiaugėsi įgyta patirtimi. Pasirodo, atlikėjas per šį dešimtmetį ne tik nusprendė pakeisti karjerą, bet ir patyrė tokius išgyvenimus, kurių net neįsivaizdavo. Martynas neslėpė, kad būta ir sunkių akimirkų, ir sunkių sprendimų.

„Gyvenu įdomiomis nuotaikomis, nes niekas dar nėra pakankamai susitvarkęs, bent jau mūsų srityje, kalbant apie koncertus. Man atrodo, gyvename nežinomybėje, nieko per daug negalime planuoti, negalime labai daug žiūrėti į ateitį, stengiamės bent jau išgyventi šią dieną. Reikia džiaugtis pačiu savimi, nors šiaip sau esu pakankamai savikritiškas ir tikrai noriu, kad nuo šių metų, kai man bus trisdešimt, tiesiog labiau džiaugtis gyvenimu, tuo ką darau ir tai ką veikiu“, – trečiadienio vakarą LNK laidoje „Šeškinės 20“ dalinosi M. Kavaliauskas.

Už viską atlikėjas labiausiai dėkingas savo gyvenimo draugei Rusnei Kavaliauskienei. Pasirodo, pora yra pažįstami nuo pradinių klasių. Jei ne tik pabaigė tą pačią mokyklą, bet ir dviese įstojo į medicinos universitetą. Porai puikiai sekėsi medicinoje, bet kadangi buvo neįmanoma suderinti dviejų profesijų, jiems teko pasirinkti, kuriuo keliu nori eiti.

„Mes kartu organizuojame koncertus, kartu užsiimame ta pačia veikla. Ji yra ir gyvenimo partnerė ir darbo partneris. Buvau įstojęs į medicinos universitetą ir ten mokiausi dvejus metus. Ir vėliau tiesiog reikėjo kažką pasirinkti, nes buvo tiesiog nebeįmanoma to suderinti. Arba šita veikla, koncertai ir visas šitas pasaulis, arba medicina“, – gyvenimo pasirinkimais dalijosi dainininkas.

Nors M. Kavaliauskas turėjo nutraukti medicinos studijas, jis labai džiaugiasi, kad pasirinko muzikinį kelią. Pirmieji jo muzikinės karjeros žingsniai prasidėjo muzikiniame projekte, kuriame dalyvauti jį paskatino jo žmona R. Kavaliauskienė. Paskui atlikėją matėme ir kituose populiariausiuose Lietuvos projektuose, kuriuose jis sėkmingai skindavo pergales. Atlikėjas prisimena, kad įgavo neįkainojamą patirtį ir sutiko nuostabius žmones ir to nekeistų į nieką kitą.

„Atvirai kalbant, aš tikrai įdedu labai daug pastangų į kiekvieną projektą. Neinu į jį tiesiog dalyvauti arba tiesiog jame pabūti. Tai aš tikrai jam ruošiuosi, ruošiuosi daug ir atsakingai, man atrodo, kad turbūt pagrindinis sėkmės dalykas tai ir yra. Aš nežinau, ar man dar reikėtų dalyvauti kažkokiuose projektuose. Aišku, niekada nesakyk niekada. Šiuo metu man atrodo, kad projektų man netrūksta, man atrodo, kad užtenka mano projekto, kurį aš pabandysiu įgyvendinti per šiuos metus. Pabandysiu išleisti albumą, įrašyti dainas ir tai yra pakankamai sunkus projektas“ – atviravo Martynas.

Nėra komentarų

Palikite komentarą