Indrė Burlinskaitė-Vaisieta paklausta, ar dar kada nors darytųsi pagalbinį apvaisinimą, nustebina

Nuomonės formuotojos Indrės Burlinskaitės-Vaisietos istoriją pastarąjį pusmetį ko gero sekė visa Lietuva. Po kurį laiką kankinusių negalavimų šių metų pavasarį žinoma moteris išgirdo liūdną diagnozę, kad serga ketvirtosios stadijos kraujo vėžiu. Tačiau buvusios „Olialia“ mergaitės ši diagnozė nepalaužė. Priešingai, Indrė demonstravo neįtikėtiną ryžtą ir drąsą. Gydymo užkulisiais garsi influencerė dalijosi su daugiau nei 180 tūkstančių sekėjų, o vasaros pabaigoje pranešė, kad liga pasiekė remisiją.

Grožio konkursų bei įvairių projektų dalyvė, buvusi kūno rengybos trenerė po vestuvių su ilgamečiu draugu Liudu Vaisieta ėmė sparčiai populiarėti socialiniuose tinkluose. Tai paskatino moterį išorės pokyčiams. Žinomos moters spintą papildė stilingi drabužiai, tamsius ilgus plaukus pakeitė trumpi ir šviesūs. Indrė pradėjo lankytis elitiniuose šalies vakarėliuose, o prieš beveik metus „L’Officiel Lithuania“ kalėdinio renginio metu buvo išrinkta ir apdovanota kaip stilingiausia metų moteris, tačiau mažai kas žinojo, kad jau tuomet gražuolė varstė gydytojų kabinetų duris. „Persistengėm su norais. Norėjau visko čia ir dabar. Atsikrausčiau spontaniškai, susituokėm spontaniškai ir staiga užsinorėjom vaiko. Galvojom, kad natūraliai gausis, bet nesigavo. Per paskutinius metus turėjom net tris pagalbinius apvaisinimus”, – LNK laidoje „Bus visko“ šį antradienio vakarą dalinsis garsi moteris.

Indrė prisipažins, kad Liudas visada svajojo apie didelę šeimą, tuo metu jai būtų pakakę ir vieno vaiko. Tačiau pastangos jo susilaukti buvo bevaisės ir labai nemalonios: „Mes darėm pagalbinį apvaisinimą ir inseminacijas, tai tikrai nemalonūs dalykai moterims. Pakrinka hormonai, tas injekcijų badymas į pilvą, visi tynimai, o paties dirbtinio apvaisinimo metu dar ir narkozė daroma, ko aš nežinojau”, – nemalonia patirtimi dalinsis garsi moteris.

Moteris jokiu būdu nesako, kad tai sukėlė vėžį, tačiau galvoja, kad itin dažnai atliekamos procedūros galėjo suaktyvinti greičiausiai jau prasidėjusią onkologinę ligą. Praėjusių metų pavasarį Indrė sužinojo, kad jos tarpuplautyje slepiasi net 8 centimetrų navikas. Po atliktų tyrimų paaiškėjo, kad auglys piktybinis. „Žmonės mane neteisingai suprato, kai vienoje laidoje pasakiau, kad tai galėjo būti ligos priežastimi. Greičiausiai jau sirgau atlikdama pagalbinį apvaisinimą, tik pati to dar nežinojau. Vis tik visi tokie pagalbiniai apvaisinimai, inseminacijos be saiko gal ir galėjo paauginti tą vėžį, tą auglį, kuris išaugo iki ketvirtos stadijos ir išplito iki metastazių”, – dalinsis Indrė.

Paklausta, ar dar kada nors darytųsi pagalbinį apvaisinimą, nepaisant visko Indrė nustebina: „Taip, aš jį daryčiau, jei norėčiau susilaukti vaikučio. Tik viskas turi būti saikas ir viskam turi būti ribos“.

Nėra komentarų

Palikite komentarą