Programėlės vasarai: viskas, ko gali prireikti kelionėje – išmaniajame telefone

Pranešimas spaudai.

Saulėtas oras, mėlynuojantis vanduo ar kvapą gniaužianti kalnų panorama – kiekvienų vasaros atostogų atributai. Kita vertus, net ir nuostabiausias išvykas gali apkartinti iškilę rūpesčiai bei padidėjęs stresas: nakvynės ir transporto paieška, maitinimo ar laisvalaikio krypčių suderinimas. Nors šie ir panašūs iššūkiai yra neišvengiami, tačiau technologijų kūrėjai siūlo gyvenimą palengvinančias išmaniąsias programėles.

„Dėl išmaniųjų telefonų ir juose prieinamų programėlių keliauti tampa daug paprasčiau – sumanių sprendimų įvairovė suteikia galimybę efektyviai įveikti kylančius iššūkius. Programėlės padeda orientuotis naujoje vietoje, komunikuoti su aplinkiniais, rezervuoti automobilį, apartamentus ar net vietas restoranuose. Sukurta tikrai daug pažangių įrankių gyvenimui palengvinti, todėl siekiant išvengti papildomų rūpesčių – vertėtų pasidomėti naujausiais technologijų sprendimais“, – teigia Urtė Eidžiūnaitė, „Huawei“ produktų mokymų vadovė Lietuvoje.

1. Aktyvaus laisvalaikio gidas

Keliaujant į užsienį, o ypatingai – į kalnuotas, vaizdingas vietas, žmonės renkasi žygius pėsčiomis arba keliones dviračiais. Tai leidžia artimiau susipažinti su gamta, pamatyti kvapą gniaužiančių vaizdų bei įamžinti gražiausias akimirkas.

„Žygis gamtoje – visada saugus pasirinkimas, ypač aktyvų laisvalaikį mėgstantiems keliautojams. Todėl programėlė „Outdooractive: Hiking & Biking“ sprendžia visus maršruto planavimo rūpesčius bei siūlo patarimus žygių, dviračių sporto, alpinizmo ar kitos lauko veiklos mėgėjams. Šioje programėlėje rasite už jus paruoštus kelionės maršrutus daugelyje pasaulio vietų. Be to, inovatyvus sprendimas užtikrina patogų naudojimąsi, o norimą maršrutą galima rinktis pagal svarbiausius veiksnius: atstumą, trukmę ar aukštį“, – teigia U. Eidžiūnaitė.

2. Nauji gamtos atradimai

Žygiuojant ar važiuojant dviračiu tenka sustoti, atsikvėpti ir pasigrožėti supančia gamta. Tokiomis akimirkomis nepamirškite apsidairyti – tai puiki galimybė pažinti dar neregėtas laukines gėles ar augalus.

„Kiekvienos šalies gamta skiriasi priklausomai nuo klimato sąlygų. Tam, kad iš kelionės grįžtumėte ne tik pasigrožėję naujais vaizdais, bet ir sužinoję kažką naujo – siūlome išbandyti specialias programėles, skirtas gamtos pažinimui. Pavyzdžiui, programėlę augalams – „PlantSnap“, leidžiančią akimirksniu atpažinti visų rūšių augalus bet kurioje pasaulio vietoje. Pamačius nematytą medį ar nukritusį lapą galime lengvai sužinoti apie jo kilmę ir svarbiausias charakteristikas. Gamtos mylėtojus nudžiugins ir išmanioji programėlė „Mushrooms App“, leidžianti skenuoti ir atpažinti grybus bei gauti papildomos informacijos apie jų savybes. Programėlėje pateikiama 210 dažniausiai pasitaikančių grybų rūšių su išsamiais aprašymais ir kokybiškomis nuotraukomis“, – pažymi U. Eidžiūnaitė.

3. Kokybiškas maistas be rūpesčių

Atvykus į naują šalį, neretai kyla klausimų dėl gero, dėmesio verto restorano – paieškos trunka ilgai, išlieka rizika nusivilti dėl maisto kokybės ar negauti staliuko dėl rezervacijų pertekliaus.

„Maisto ar gėrimų paieška keliaujant – malonus, tačiau ne mažiau varginantis galvos skausmas. Laimei, „Huawei“ programėlių parduotuvėje „AppGallery“ galima rasti ne vieną sprendimą. Vienas iš populiariausių pasirinkimų – „TheFork“. Atsisiuntus šią programėlę galima išsirinkti norimą vietą restorane bei pateikti staliuko rezervaciją visiškai nemokamai. Svarbiausia, jog šis sprendimas padeda sutaupyti: atlikus rezervaciją, aktyvuojama lojalumo programa, kuri leidžia sukauptus taškus iškeisti į nuolaidas ar specialius pasiūlymus restoranuose. Ne mažiau svarbus prabangios vakarienės akcentas – kokybiškas vynas. Todėl programėlė „Vivino: Buy the Right Wine“ padeda atrasti tobulą pasirinkimą: konsultuojantis su vartotojais iš viso pasaulio, galėsite atrasti jums labiausiai patinkantį gėrimą, atsižvelgiant į asmeninius poreikius bei skonį. Tai puiki galimybė pažinti naujus skonius ir paragauti kažko naujo“, – apibendrina U. Eidžiūnaitė.

Freepik.com nuotr.

Nėra komentarų

Palikite komentarą