Kaip Zodiako ženklus perspėja mėnulio pilnatis Avine?  

Nuo spalio 9 d. kiekvienas ženklas bus skatinamas į gyvenimą kibtis tvirtai ir nepriklausomai. Šiandien kruvinasis mėnulis išryškins savarankiškas ambicijas ir primins, kad nors partnerystė yra būtina, jūsų laisvės poreikio negalima ignoruoti bei nepaisyti. Pasiruošę ar ne, esate raginami veikti greitai.

Avinas (kovo 21 d.–balandžio 19 d.)

Šiai pilnačiai pasiekus jūsų ženklą, esate užsidegę, siekiate spėti visur. Tačiau jei dabar skirsite laiko giliai įsišaknijusioms emocijoms, ypač susijusioms su partneryste, išmoksite jas pripažinti ir suvaldyti, galite tapti dar produktyvesniu ilgalaikėje kelionėje.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Mėnulio pilnatis Avino ženkle nušvies jūsų savarankiškumą, pabrėždama jūsų nuošalumo ir vienatvės poreikį. Kadangi esate į ryšį orientuotas zodiako ženklas, dabar labai svarbu sukaupti šiek tiek energijos sau. Artėjant įtemptam užtemimų sezonui ši pilnatis yra puiki proga pasikrauti bateriją – nedvejokite  žengdami žingsnį atgal.

Dvyniai (gegužės 21 d.–birželio 20 d.)

Pilnatis Avino ženkle apšvietė jūsų draugų ir socialinių grupių simbolį, todėl būsite raginami pasileisti į savo nepriklausomybę. Iš prigimties esate lyderis, todėl kiti bus linkę sekti jūsų pavyzdžiu. Tai puikus laikas bendradarbiauti ar dirbti su projektais, kurie leidžia išlaikyti savarankiškumą. Kadangi Marsas šiuo metu yra Dvyniuose, turite daugybę idėjų, kurias trokštate įgyvendinti, todėl nepamirškite, jog galite perdegti ir pasikliaukite aplinkinių palaikymu.

Vėžys (birželio 21 d.–liepos 22 d.)

Mėnulio pilnatis Avino ženkle nušvietė jūsų karjerą ir profesines pastangas, iškeldama nepriklausomybės ir motyvacijos poreikį šioje srityje. Parodykite viską, ką galite, kai dirbate ir tai tikrai bus gerai įvertinta. Svarbu, kad savo darbe jaustumėtės savarankiški ir turėtumėte erdvės vadovauti bei siekti naujų tikslų. Ši pilnatis gali atverti svarbų projektą, kuris leis jums tai padaryti.

Liūtas (liepos 23 d.–rugpjūčio 22 d.)

Avino ženklo pilnatis nušvies jūsų žinių ir išminties troškimą, šiomis dienomis būsite paskatinti sutelkti dėmesį į savo dvasinių įsitikinimų paieškas. Iš prigimties esate lyderis tarp visų Zodiako ženklų, todėl dabar svarbu susitelkti į savo nepriklausomybę ir suprasti, kuo tikite. Šios dienos yra puiki proga užsiimti individualia veikla. Nesvarbu, ar lankote jogos užsiėmimus, ar vykstate į kelionę, kurioje skiriate laiko sau. Dabar svarbiausias prioritetas – užmegzti ryšį su savo vidiniu „aš“.

Mergelė (rugpjūčio 23 d.–rugsėjo 22 d.)

Avino mėnulio pilnatis nušvies jūsų nepriklausomybės ir savarankiškumo poreikį. Kalba eina apie jūsų asmenines ribas ir išteklius. Dabar esate kviečiami įvertinti, kur nubrėšite ribą tarp savęs ir savo pareigų, kurios stipriai veržiasi į asmeninį gyvenimą. Žvelgdami į gyvenimą iš tarnybinės pusės, turite atsiminti, kad už kitų žmonių problemas galiausiai atsakingi jie patys. Ne visada galite imtis iniciatyvos, kai kalbama apie kitų problemas.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d.–spalio 22 d.)

Avino ženklo pilnatis nušviečia jūsų romantiškų santykių ženklą, būsite paskatinti galvoti, kaip suvokiate savo nepriklausomybę santykiuose su kitais. Kadangi esate Veneros valdomas ženklas, jums gali būti sunku rasti savarankiškumą, tačiau ši pilnatis leidžia jums susikurti naują įvaizdį, kuris bus daug daugiau nei „gera antra pusė“. Labai svarbu turėti tapatybę ir pomėgių už romantinių santykių ribų. Asmeninis tobulėjimas nepadaro jūsų blogesniu meilės gyvenime.

Skorpionas (spalio 23 d.–lapkričio 21 d.)

Mėnulio pilnatis Avino ženkle nušvies jūsų darbo, rutinos ir sveikatos ženklą. Tai sukels norą imtis veiksmų ir būti produktyviam. Esate Marso valdomas ženklas, jūs klestite, kai kiti jus ragina tobulėti ir pastebi jūsų pasiekimus. Dabar laikas pasiraitoti rankoves ir kibti į darbą. Mintyse turite ilgą darbų sąrašą, kodėl nepradėjus nuo jo?  

Šaulys (lapkričio 22 d.–gruodžio 21 d.)

Kadangi pilnatis vyksta aktyviame, į nepriklausomybę orientuotame Avino ženkle, jūsų kūrybinės paieškos, linksmybių bei malonumų troškimas bus ryškūs. Eksperimentuokite su dalykais, kurie jums teikia džiaugsmo: nesvarbu, ar tai hobis, žaidimas, o galbūt meninė veikla. Kaip ugnies ženklo atstovui, jums labai svarbu sutelkti dėmesį į spontaniškumą ir jaudulį. Ši pilnatis yra puiki proga pradėti naują, aktyvų gyvenimo laikotarpi.

Ožiaragis (gruodžio 22 d.–sausio 19 d.)

Mėnulio pilnatis Avino ženkle nušvies jūsų namų ir šeimyninį gyvenimą, atneš į šią sritį poreikį veikti ir tam reikalingą motyvaciją. Kadangi esate į tikslą orientuotas zodiako ženklas, nenuostabu, kad esate savo namų ūkio lyderis. Visgi, šiomis dienomis būsite paskatintas judėti į priekį. Galbūt persikeliate į naują gyvenamąją vietą ar tiesiog pertvarkote senuosius namus, sutelkę savo ambicijas į asmeninį gyvenimą –  jausitės laimingi.

Vandenis (sausio 20 d.–vasario 18 d.)

Ugninga pilnatis atskleis jūsų įgūdžius, pomėgius ir bendravimo sugebėjimus. Pilnatis parodys, kaip išreiškiate save savarankiškai. Kaip Zodiako ženklų revoliucionieriui, jums labai svarbu turėti erdvės ir išreikšti savo nuomonę. Šiomis dienomis pajusite poreikį savarankiškai išreikšti save: per nuomonę ir idėjas. Tai puikus laikas bendrauti, kol aplinkiniai norės atidžiai jūsų klausytis.

Žuvys (vasario 19 d.–kovo 20 d.)

Mėnulio pilnatis Avino ženkle nušvies jūsų piniginius išteklius, tai paskatins jus pasinerti į nepriklausomybės siekį šioje srityje. Jums svarbu turėti turto, kuris priklauso tik jums. Žuvys iš prigimties mėgsta dovanoti dovanas kitiems. Tačiau išnaudoti artimiausią laiką reikėtų svarstant, kaip pirmenybę teikti savo poreikiams. Pirkdami sau ką nors gražaus ar laisviau persvarstydami išlaidų biudžetą, jausitės geriausiai.

Flickr.com nuotr.

Nėra komentarų

Palikite komentarą