Patarimai, kaip suvilioti Zodiako ženklus, remiantis astrologija

Sakoma, kad priešingybės traukia, tačiau ieškantis antrosios pusės – nereikėtų kliautis senais posakiais. Suvilioti simpatiją galite ir atsižvelgę į jų norus, kuriuos nulemia astrologija.

Paslaptys, kaip pritraukti kiekvieną Zodiako ženklą:

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Šis ugningas ženklas nemėgsta gaišti laiko, tai tinka ir viliojimui. Niekas Avino nežavi labiau, kaip akivaizdus dėmesio rodymas. Taigi būkite kuo tiesmukiškesnis. Su šiuo Zodiako ženklu galite vengti užuolankų kviesdami juos vakarienes, tiesiog prieikite ir pasakykite, ką jiems jaučiate.

Jautis (balandžio 20 d. – gegužės 20 d.)

Jaučio dėmesį patraukia maistas, masažai, gamta. Norėdami iškovoti šio ženklo širdį šį pakvieskite juos į pasivaikščiojimą gamtoje. Arba suorganizuokite pasimatymą su masažais, po kurių išgersite kelias vyno taures ir pasimėgausite skaniu maistu.  

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 30 d.)

Spontaniški pokalbiai ir poelgiai užveda Dvynius. Pasikvieskite juos į kavinę pašnekesiams prie gėrimų, o vakaro pabaigoje neplanuotai pasiūlykite drauge sudainuoti karaoke, arba pasikvieskite juos į vakarėlį, kuris vyksta šiandien. Norėdami atkreipti Dvynių dėmesį – nieko neplanuokite, tiesiog darykite tai, kas šauna į galvą.

Vėžys (birželio 21 d. – liepos 22 d.)

Vėžiams patinka prisilietimai. Apgalvokite savo pasimatymus taip, kad prieblandoje jums pavyktų susiliesti rankomis. Puiki išeitis – pasimatymas kino teatre. Jei sugebėsite sukurti intymią patirtį, Vėžiai patys kvies jus į antrą pasimatymą.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22 d.)

Liūtų nežavi paprastumas. Viešumoje demonstruokite pasitikėjimą savimi, šmaikštumą, patrauklumą ir jie kris jums po kojoms. Liūtai mėgsta būti dėmesio centre, todėl partneris, su kuriuo galėtų išsiskirti iš minios kaip tik jam. Visgi, reikėtų neatimti viso dėmesio iš jų!

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelės mėgsta vadovauti, todėl turėtumėte rodyti mažiau iniciatyvos. Garsiai pareikškite, kad norite juos nusivesti į pasimatymą, tačiau viską suplanuoti palikite jiems. Nukeliavus į restoraną duokite jiems šansą išrinkti jūsų valgoma patiekalą arba kino teatre leiskite išrinkti filmą. Tai viskas, ko reikia Mergelės širdžiai.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklėms patinka proto žaidimai. Psichologiniai posūkiai juos atbaido – kaip ir potencialūs piršliai, turintys didelių idėjų. Praleiskite vakarienę, nežiūrėkite filmų, kad patrauktumėte jų dėmesį kvieskite Svarstykles į muziejų ar protmūšį.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Skorpionas yra „seksualiausias“ Zodiako ženklas, taip pat kebliausias ir tamsiausias Zodiako ženklas. Gundantys žvilgsniai jungiantis jus per visą kambarį juos žavi. Norėdami pakerėti Skorpioną, pasinerkite į nežinomybę ir rizikuokite. Siųskite jiems nuotraukas ir viliojančias žinutes.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šaulius žavi kelionės, paslaptingos, neatrastos vietos. Pakvieskite juos į naują patirtį, tai gali būti naujas restoranas, užsienietiškas filmas, gal net striptizo klubas! Aiškiai parodykite jiems, kad mėgstate rizikuoti, galbūt jūsų pirmas pasimatymas galėtų būti savaitgalio išvyka į užsienį.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiai yra ištikimiausi iš visų Zodiako ženklų ir niekas jų taip nežavi, kaip stiprus ir pastovus flirtas. Juos žavi tai, kas nematoma: santūrumas ir nuosaikumas. Norėdami juos suvilioti – turite investuoti laiko. Keli susitikai draugų grupėje, kai niekam nematant merkiate jiems akį ir pasimatymas garantuotas.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Šį ženklą žavi viskas, kas neįprasta. Parodykite jiems, kad mėgstate laužyti taisyklės ir sulauksite jų dėmesio.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20 d.)

Žuvys pamišusios dėl stabilios ateities, vos susipažinsite – jos įvertins visus jūsų pliusus ir minusus. Todėl pradėdami pokalbį su Žuvimi nebijokite kalbėti apie ateitį, planuokite gražų gyvenimą ir jos atsiduos į jūsų glėbį. Būtinai pasidomėkite, kokios ateities tikisi jūsų simpatija, jei vizijos nesutampa – negaiškite laiko.

Freepik.com nuotr.

Nėra komentarų

Palikite komentarą