Sausio 10-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio dešimtoji – pirmadienis, 10-oji metų diena (pirmoji antrosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 355 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Elma, Ginvilas, Ginvilė, Vyda, Vydas, Vydautas, Vydautė;

rytoj: Audrius, Vilnė, Marcijonas, Stefanija;

poryt: Cezara, Cezaras, Cezarė, Cezarijus, Eigailas, Eigailė, Ernestas, Lingailė, Vaigeda, Vaigedas, Vaigedė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.39, leidžiasi 16.14. Dienos ilgumas – 07.35.

Šiandien – antroji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Ožiaragio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Dorybė turi šydą, yda – kaukę“ (V. Hugo)

***************

Astrologinė prognozė sausio 10-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Nors jūsų mąstymas bus labai aktyvus, didelė iniciatyva ir puikus imlumas informacijai, tačiau gali pasitaikyti keistų silpnumo akimirkų. Jeigu įmanoma, pailsėkite nuo įtempto protinio darbo ir neužsisėdėkite prie kompiuterio. Atsargiai kelyje.

JAUTIS. Šiandien jums norėsis atsipalaiduoti, pabendrauti ir paplepėti be jokių įsipareigojimų bei įtampos. Bus daugiau intuicijos, užuojautos, bet tuo pačiu ir patiklumo, veidmainystės, pasidavimo kitų įtakai.

DVYNIAI. Su darbo kolektyvu ar verslo partneriais šauniai darbuositės, o su draugais, pažįstamais įdomiai leisite laiką. Visgi kažką galite prarasti dėl staiga užvaldžiusių jausmų ar neapdairumo.

VĖŽYS. Diena turėtų būti dalykiška. Jeigu turite svarbių reikalų, tvarkykite juos pirmoje dienos pusėje. Gali būti siūloma prisiimti nemažą atsakomybę, apsvarstyti naujus profesinius planus.

LIŪTAS. Gilių įspūdžių, įdomių perspektyvų žada svarbus renginys arba kelionė, jeigu dabar esate išvykę. Tikriausiai pavyks padaryti įspūdį įtakingam asmeniui. Deja, tykos pavojai kelyje bei toli nuo namų.

MERGELĖ. Pasistenkite laiku spręsti mokesčių ar su finansais susijusių santykių klausimus, atsiimti ar grąžinti skolas. Jeigu nesiseka bendrauti, susitarti, problemos ieškokite savyje. Ją suvokę, galėsite judėti pirmyn. Saugokitės apgaulių.

SVARSTYKLĖS. Darbinga, produktyvi diena, ypač veikiant išvien su gera komanda. Galbūt dalyvausite konkurse ar sužinosite jo rezultatus. Visgi galite atsisakyti vertingo pasiūlymo ar įsipareigojimo dėl kitiems nesuprantamų motyvų.

SKORPIONAS. Bus geriau, jeigu elgsitės teisingai, nekenksite kitiems, o tuo pačiu ir sau. Apsispręskite, kieno pusę palaikote. Dėl interesų susikirtimo tai aktualu bus ne vienoje srityse. Tiktų grūdintis, puoselėti kūno grožį ir sveikatą.

ŠAULYS. Vilios rizikingi nuotykiai ir avantiūros. Visgi jūsų noras kažką keisti asmeniniuose santykiuose, gyvenime ar namuose artimam žmogui gali sukelti stiprų nerimą. Venkite svaigalų.

OŽIARAGIS. Stokosite emocinės pusiausvyros. Dirbsite nelengvus kasdieninius darbus, tačiau mintys suksis apie šeimą, draugus, pinigus. Vakare jaudinamų įspūdžių galite tikėtis, jeigu išsiruošite į sportinį ar pramoginį renginį, pasimatymą.

VANDENIS. Nusimato įdomūs pokalbiai su darbo, verslo partneriais. Kita vertus, gali išaiškėti dalykai, kurie verčia sunerimti. Tiesiog būkite atidūs ir pasitikėkite savimi.

ŽUVYS. Šiandien mintys daugiausiai suksis apie pinigus, malonumus, aktualią viešą informaciją. Tikėtini viliojami pasiūlymai ar sumanymai, tačiau teks pagalvoti, kas jums naudinga. Gana lengva apsigauti, todėl nepasiduokite įtartinam spaudimui.

Geros dienos!

ELTA, Pexels.com nuotr.

Nėra komentarų

Palikite komentarą