Kaip atsikratyti pilvo riebalų? Tereikės atsisakyti vieno produkto

Mokslų daktaras ir knygų apie mitybą autorius Michael Mosley skelbia, kad norint ženklai sumažinti pilvo riebalų kiekį būtina koreguoti mitybą. Drąstiškų priemonių neprireiks – būtina atsisakyti vienos maisto produktų grupės.

Ekspertas paaiškino, kad pagrindinė riebalų kaupimosi vieta – pilvas ir juosmens sritis. Čia esantys riebalai kūno kaupiami atsargai, todėl jų atsikratyti vėliau tampa sudėtinga. Mokslininkas atskleidė, kad net ir liekno sudėjimo žmonės gali kentėti nuo riebalų sankaupos pilvo srityje. Atlikti tyrimai įrodė, kad šioje srityje susikaupę vidiniai riebalai gali turėti didelę įtaką žmogaus sveikatai ir net trikdyti sklandų vidaus organų darbą.

M. Mosley atskleidė, kad naujausi tyrimai parodė, kad efektyviausiai pilvo visceralinius riebalus naikina ne iki šiol sveiku laikytas neriebus ir nekaloringas maistas, o cukraus deficitas.

Būtent cukrus kasdienėje mityboje lemia tai, kad net ir vartojant dietiškus ir neriebius produktus žmonės sunkiai atsikrato riebalų.

Daktaro teigimu, net ir dauguma produktų, kurie skirti liekniejimui turi didelį kiekį cukraus.

„Norint pamatyti rezultatą, bandant atsikratyti riebalų būtina nebevartoti cukraus ir jo produkt“, – sakė M. Mosley.

Cukraus turi net ir vaisiai – mangai, ananasai, bei įvairūs trinti vaisių kokteiliai, sultys.

Cukraus yra ir baltoje duonoje, sumuštinių duonoje bei makaronuose. Ekspertas siūlo juos pakeisti rudaisiais ryžiais ar bolivine balanda. Suvartojamas cukraus kiekis per dieną turėtų neviršyti procentų.

Parengta pagal Dailystar.com informaciją

stocksnap.io nuotr.

Nėra komentarų

Palikite komentarą