Sausio 4-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio ketvirtoji, antradienis, 4-oji metų diena (antroji 1-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 361 diena. Pasaulinė Brailio diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia Arimantas, Arimantė, Arys, Armantas, Armantė, Armina, Arminas, Arminta, Armintas, Benedikta, Benė, Titas;

rytoj: Edvardas, Gaudentas, Telesforas, Vytautas, Vytautė;

poryt: Aras, Arūnas, Arūnė, Baltazaras, Kasparas, Merkelis, Živilė.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.42, leidžiasi 16.06. Dienos ilgumas – 07.24.

Šiandien – antroji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Ožiaragio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Jei sugriautume visų žmonių svajones ir iliuzijas, pasaulis prarastų savo formas ir spalvas, o mes amžiams liktume buki ir kvaili“ (A. Fransas).

***************

Astrologinė prognozė sausio 4-ajai, antradieniui

AVINAS. Šiandien labai svarbūs bus ryšiai su kitais žmonėmis. Tikėtinos draugiškos kompanijos, kolektyvinės pramogos. Draugo problemai turėtumėte skirti didesnį dėmesį.

JAUTIS. Regis, nelabai sutarsite su vyresnio amžiaus ar konservatyviais, kritikuojančiais aplinkiniais. Veikiausiai jų arba jūsų nuotaiką labai veiks fizinė savijauta. Tiesiog stenkitės būti atlaidesni.

DVYNIAI. Kelionė, turiningas renginys, pokalbis su užsieniečiais arba projekto pristatymas jums padarys įspūdį. Tačiau kelyje šiandien tykos sunkumai. Būkite atidūs.

VĖŽYS. Regis, gausite žinių, susijusių su svarbiomis finansinėmis, politinėmis aktualijomis. Jeigu kils noras išlaidauti daiktams, pramogoms, būsite linkę nevaržyti savęs.

LIŪTAS. Daug klausimų, reikalų šiandien reikės derinti su kitais. Iš dalies seksis ir nemažai pasieksite. Visgi gali kilti problemų dėl jūsų arba su jumis susijusių žmonių bekompromisio elgesio.

MERGELĖ. Noriai griebsitės darbų arba darbo paieškų, jeigu tai aktualu. Rūpesčių gali sukelti augintiniai, ūkiniai reikalai, praktiniai klausimai. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

SVARSTYKLĖS. Tikėtinas didelis ir dosnus dėmesys iš gerbėjų ir naujų pažįstamų. Bus galimybė patvirtinti naują projektą. Kita vertus, rūpesčių gali sukelti vaikai, augintiniai.

SKORPIONAS. Būsite jautrūs aplinkai, linkę greitai įsižeisti. Regis, užgrius nelengvi namų rūpesčiai. Nesistenkite perauklėti šeimos narių arba darykite tai labai taktiškai. Ypač subtilūs būkite su vaikais.

ŠAULYS. Padaugės bendravimo su įvairiais žmonėmis. Galite gauti intriguojamos informacijos. Visgi galite suklysti vertindami kito asmens požiūrį. Būkite atsargūs kelyje.

OŽIARAGIS. Tikėtini komerciniai reikalai, įvairūs pirkiniai. Meilės reikalai klostysis prieštaringai, bet įdomiai. Pasistenkite nerizikuoti srityse, susijusiose su nekilnojamuoju turtu, investicijomis, bendra šeimos gerove.

VANDENIS. Šiandien bus sunkiau išlikti objektyviems, santūriems. Galimi keisti nesusipratimai ar net pavojų keliantys konfliktai. Gali būti, kad susidursite su kliūtimis ir dėl transporto ar ryšių sutrikimų.

ŽUVYS. Trokštantieji ramybės, stabilumo šiandien jaus didelį nerimą net tuo atveju, jei konkrečiai aplink nieko neįprasto nevyks. Pasistenkite atsipalaiduoti, pamedituokite. Saugokitės aferistų, vagių ir nežiopsokite kelyje.

Geros dienos!

ELTA, Unsplash.com nuotr.

Nėra komentarų

Palikite komentarą