3 Zodiako ženklai, kurie nesugeba tesėti pažadų

Freepik.com nuotr.

Turbūt sutiktumėte, kad pažadėti daug lengviau nei pažadą įvykdyti. Reikia daug jėgų ir drąsos laikytis savo žodžio, ypač kai aplinkybės tampa tam nepalankios. Nepaisant to, kai kurie žmonės bet kokiu atveju ištesės duotus pažadus. Tačiau kai kuriems žodžio laikymasis gali tapti tikru iššūkiu.

Štai 3 Zodiako ženklai, kurie dažniausiai sulaužo duotą žodį.

Dvyniai

Dvyniai dės visas pastangas, kad ištesėtų pažadą, tačiau dažniausiai jiems neišeina to padaryti. Ir ne todėl, kad jie tai daro tyčia, dvyniams tiesiog nesiseka šioje srityje. Šio Zodiako ženklo atstovai pasižymi komunikabilumu ir dažnai turi stiprų teisingumo jausmą, todėl saugoti paslaptis jiems būna sudėtinga.

Žuvys

Šie žmonės dažnai neduoda pažadų, nes žino, kad jiems gali būti sunku juos įvykdyti. Tačiau net ir tada, kai jie prižada, retai pažadą ištesės. Jei duotas pažadas žuvis bet kokiu būdu trikdo ar sukelia problemų, jos nesigėdys sulaužyti žodžio.

Svarstyklės

Svarstyklės taip pat blogai laikosi pažadų. Joms sunku viskuo nesidalinti su savo draugais ir artimaisiais, net jei paprašote to nedaryti. Svarstyklės ištikimos savo artimiesiems, tačiau kalbant apie kitus žmones, joms nėra gėda sulaužyti pažadus mainais į kitų pasitikėjimą.

Nėra komentarų

Palikite komentarą