Dosnus ar šykštuolis: ką sako jo Zodiako ženklas?

Pexels.com nuotr.

Ko gero kiekviena moteris svajoja apie dosnų partnerį, kuris ją lepintų dėmesiu ir dovanomis. Vieni norėdami sužavėti savo damą negaili nieko, o kiti atvirkščiai – skaičiuoja kiekvieną centą ir dar pasvarsto, ar tikrai tinkamai jį išleido. Astrologai teigia, kad žmogaus požiūrį į pinigus parodo ir jo zodiako ženklas. Tad kurių ženklų atstovus galima vadinti šykštuoliais, o kurie žavi savo dosnumu?

Astrologai sako, kad šykščiausiu Zodiako ženklu turėtų būti tituluojamas Jautis. Šio ženklo atstovai yra reiklūs sau ir kitiems. Pinigus jie supranta kaip stabilumo įrodymą, todėl visada siekia išlaikyti materialinę gerovę. Jautis linkęs kaupti pinigus, taupyti vien dėl to, kad jaučia baimę prarasti finansinį stabilumą. Šio ženklo atstovai visada nori jaustis saugūs ir užtikrinti savo ateitimi. Jiems patinka gyventi ramiai ir komfortiškai, o žinia, kad gali pritrūkti pinigų, gali juos išvesti iš pusiausvyros. 

Tačiau tai nereiškia, kad Jautis yra egoistas. Priešingai, kai myli, Jautis gali būti labai dosnus, ypač būdamas poroje. Jis tiesiog parodys savo meilę ne per  materialias dovanas, o gražiais pareiškimais, staigmenomis. Ant pagalvės likę meilės žodžiai, romantiška vakarienė žvakių šviesoje ar keli mieli žodžiai. Ar nesakoma, kad geriausios dovanos yra tos, kurios gaunamos iš širdies? Atrodo, kad Jautis šį posakį supranta pažodžiui. 

Kokie dosniausi Zodiako ženklai?

Negalime aptarti šykščiausio ženklo, nepaminėdami priešingo – dosniausio ženklo. Jis pinigus leidžia neskaičiuodamas, todėl apie santaupas ateičiai dažnai net negalvoja. 

Astrologai sako, kad dosniausi yra Ugnies ženklai – AvinasLiūtas ir Šaulys. Bet labiausiai iš jų išsiskiria Liūtas. Jis garsėja širdies dosnumu. Jeigu Liūtas pakvies jus pietų, jis ne tik apmokės sąskaitą, bet ir sieks parodyti, kad jis yra tas, kuris gali jumis pasirūpinti. Liūtas mėgsta būti dėmesio centre, todėl vien mintis, kad jis tituluojamas dosniausiu, jam kelią didžiulį pasitenkinimą. 

Liūtas ir Šaulys irgi priskiriami prie dosniųjų, bet jie dosnūs būna ne kasdien ir ne su visais. Jų dosnumas pasireiškia etapais, dažniausiai sklinda iš noro padėti, kitaip tariant, iš širdies. Siekdami įtikti, jie vadovaujasi nuostata, kad mažos staigmenos kuria didelius dalykus. Staigmenos ir siurprizai – tai būdas jiems pabėgti nuo rutinos ir kasdienio gyvenimo, kurio šie zodiako ženklai tiesiog nekenčia. 

Parengta pagal užsienio spaudą

Nėra komentarų

Palikite komentarą