Intymu: kuris Zodiako ženklas karščiausias lovoje?

Asociatyvi Pexels.com nuotr.

Jausmingumas yra menas, kurį kiekvienas zodiako ženklas išreiškia skirtingai. Vieni dėmesingi, aktyvūs, pasiruošę padaryti viską, kad tik partneris pajustų kuo didesnį malonumą. Kiti renkasi ramesnę poziciją, yra gerokai santūresni. Neabejotinai, poros aistrą daugiausia lemia seksualinis suderinamumas. Bet apie žmogaus aistringumą daug pasako ir zodiako ženklas. Tad kurių Zodiako ženklų atstovai karšiausi lovoje? Kurie geba užburti partnerį dėmesiu ir švelnumu? 

Jausmingiausias Zodiako ženklas 

Jautis. Šio ženklo atstovas karštas ir jausmingas meilužis. Jaučius palaimina Venera. Ši meilės ir jausmingumo planeta suteikia jaučiams aistros apetitą. Jis yra gurmanas, kuriam meilės ir aistros niekada negana. Ypač jei kalba pasisuka apie lovą. 

Kitas ženklas, žadantis jausmingas naktis – Svarstyklės. Šio Zodiako ženklo atstovai nėra patys ištikimiausi, bet užtat puikiai valdo gundymo meną! Svarstyklės moterys itin mėgsta dailų apatinį trikotažą, todėl turi savų gudrybių, kaip atsiskleisti po antklode. Ir dar. Šio Zodiako ženklo atstovai – maksimalistai, tad niekada nieko nedaro atmestinai. Vadinasi, malonumas – garantuotas. 

Švelniausias Zodiako ženklas 

Švelniausio lovoje titulas pelnytai atitenka Žuvims. Šio ženklo atstovai, labiau tai pasakytina apie vyrus, apipila partnerę dėmesiu, švelniomis glamonėmis ir saldžia aistra. Jis yra žaidimo ekspertas, kuriam svarbiausia pažadinti norą, išlaikyti aistrą.

Vėžys taip pat puikiai žino, kaip išreikšti savo meilę būnant po antklode. Vėžio moteris lovoje yra atvira, pasirengusi atskleisti visas savo paslaptis. Siekdamos išlikti paslaptingomis ir nuginkluoti savo antrąją pusę, šio ženklo atstovės  dažnai derina staigmenas ir romantiką. 

Erotiškiausias Zodiako ženklas

Aštrus ir lyg magnetas traukiantis Skorpionas yra nepamirštamas meilužis. Ne veltui šio Zodiako ženklo atstovai tituluojami seksualiausiais.  Skorpionas patenkins bet kurią partnerio fantaziją. Jam patinka išbandyti naujus dalykus ir visiškai atsiduoti tam, ką pradeda. Skorpionas sieks, kad lovoje jūs taptumėte vienu nedalomu kūnu. O tai tik dar labiau jaudina!

Karščiausias Zodiako ženklas

Karščiausiojo titulas be konkurencijos atitenka Šauliui.  Šio Zodiako ženklo atstovai ne tik pakelia partnerio temperatūrą, bet ir priverčia jį degti noru. Šaulys vadovaujasi posakiu: „Kodėl verta apsiriboti paprasta lova, kai galima smagiai praleisti laiką visur?“ Keliautojo siela niekada jo neapleidžia, net ir po antklode! 

Tačiau saugokitės! Dažnai Šauliui reikia pajusti, kad jo partneris yra toks pat laisvas, kaip ir jis, o tai gali trikdyti. Šaulys pažada beprotiškas naktis nuotykių ieškantiems žmonėms. Ir visgi permiegoję su Šauliu negalite būti garantuoti santykių tvirtumu. Šio ženklo atstovai nemėgsta įsipareigojimų, santykiai dažnai juos varžo. 

Parengta pagal užsienio spaudą

Nėra komentarų

Palikite komentarą